Uwaga! W dniach (19-22.10.2018) nasz sklep wakeboardowy będzie nieczynny.
Zapraszamy na nasze stoisko na Warszawskim Salonie Jachtowym w Nadarzynie.

Wypożyczalnia sprzętu wakeboardowego

Do dyspozycji wypożyczających mamy wyłącznie najlepszy sprzęt wakeboardowy, najlepszych producentów, zawsze z aktualnego rocznika. Od sezonu 2018 oferujemy pełną rozmiarówkę wiązań wakeboardowych, na dokładny rozmiar stopy, wszystkie popularne rozmiary desek wakeboardowych oraz akcesoria. W naszej ofercie posiadamy deski wakeboardowe oraz wiązania wakeboardowe renomowanych firm wakeboardowych z USA, m.in. Slingshot Wake, Humanoid oraz Jobe.

Ponadto wypożyczamy również deski z hydroskrzydłem (Hydro Foil), deski z wiosłem Stand Up Paddle SUP oraz deski Onewheel.

 • Zestaw wakeboardowy
  50zł/dzień
 • Hydrofoil Wake
  200zł/dzień
 • Zestaw SUP
  200zł/dzień
 • Onewheel
  79zł/godzina
PrzedmiotCena
deska wakeboardowa z wiązaniami50zł/dzień
deska wakeboardowa40zł/dzień
wiązania wakeboardowe40zł/dzień
deska Wake Hydro Foil - hydroskrzydło200zł/dzień
deska SUP Stand Up Paddle (+wiosło/pompka)200zł/dzień
deska Onewheel79zł/godzina

Dopiero zaczynasz?

Nie przejmuj się jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wakeboardem. Bez względu czy chcesz pływać za skuterem, motorówką czy na wyciągu, nasi pracownicy dopasują idealną deskę do Twojej wagi i umiejętności. Mamy też deski na których popływasz całą rodziną. Otwarte wiązania sprawią, że równie dobrze będą pasowały dla różnych rozmiarów stopy. 

Przetestuj zanim kupisz

Skorzystaj z naszej akcji "Przetestuj zanim kupisz!". Wypożycz sprzęt wakeboardowy a jednorazową opłatę za wypożyczenie odliczymy od Twojego zakupu nowego sprzętu podczas zwrotu. Zapytaj o szczegóły naszego sprzedawcę.