Darmowa Dostawa - od 250zł

Double Up Wakeboarding Polska


14/11/2019

Jak zapewne już wiecie w tym roku zostaliśmy wyłącznym importerem kultowej marki Double Up Wakeboarding na Polskę - w skrócie DUP Wake.

Double Up Wakeboarding to jedna z najstarszych firm wakeboardowych. Powstała w 1996 roku w kolebce wakeboardu - USA. Była to pierwsza na świecie firma założona i zarządzana przez znanych wakeboarderów. Jej ojcem był Greg Nelson, kultowy zawodnik, który w 2010 został uhonorowany nagrodą “LEGEND” za całokształt kariery w prestiżowym plebiscycie TransWorld Wake Awards.

Innowacje wynalezione przez DUPa w tamtych czasach, takie jak “variable edge design” czy “V-hull design” zrewolucjonizowały świat wakeboardu i po dziś dzień znaleźć je można w wielu deskach produkowanych przez różne firmy.

Dziś, siedziba firmy znajduje się w Australii i jest nadal zarządzana przez topowych zawodników ze świata wake. Od początku swojego istnienia DUP koncentrował się na tworzeniu unikatowych desek, nie ulegając chwilowym modom, które często prowadziły w ślepe zaułki. Na próżno szukać tu świecących lakierów, błyszczących plastików czy styropianowych rdzeniów. DUP wake to wyłącznie 100% rdzeń z drewna, pięknie laminowane spody, które uwypuklają fakturę wysokiej jakości drewna i niezwykły flex deski, który już po pierwszych metrach na wodzie jest nie do pomylenia z żadnym innym. W dodatku deski DUPa są ultra lekkie przy zachowaniu pancernej konstrukcji.

Jak mawia słynna maksyma - prawdziwa firma wakeboardowa to taka, która poza deskami produkuje również własną linię butów wake. W ofercie Double Up znajdziesz 5 modeli butów, z których na szczególną uwagę zasługują ultra lekkie Mojito z wyjmowaną wkładką i 3 rzepy oraz nieco sztywniejsze Heritage z podwójną sznurówką.

DUP wake to również jeden z najlepszych teamów wakeboardowych na świecie, w których szeregach pływa m.in. Lior Sofer - 3-krotny Mistrz Świata w wakeboardzie, Antoni van der Wekken, Im San, Tobias Michel, Manu Rupp, Mitch Langfield, Sylvain Antoine i wielu innych.

W tym roku mieliście już okazję przetestować wszystkie deski z rocznika 2019 na naszych testach wakeboardowych kingofwake, natomiast pełną gamę desek wakeboardowych DUP znajdziesz w naszej zakładce deski wakeboardowe od początku 2020 roku.

NASZE SKLEPY

KINGOFWAKE ŁÓDŹ

Central Wake Park
ul.Wygody 4 Głowno
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE WARSZAWA HQ

ul.Solec 81b lok.A66
CH Arkada
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE BRWINÓW

Wakefamily Brwinów
ul.Błońska 37 Brwinów
tel.+48 510 070 090