DUP Wake Double Wakeboarding

DUP WAKE DOUBLE UP WAKEBOARDING

Double Up Wakeboarding to australijska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu do wakeboardingu. Firma została założona w 1996 roku przez dwóch profesjonalnych wakeboardorów: Gorda McKinneya i Tony’ego Smitha.

Od samego początku Double Up Wakeboarding skupiała się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają jakość i wytrzymałość sprzętu. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się deski wakeboardowe, wiązania, liny, kamizelki, i różnego rodzaju akcesoria. Firma zyskała popularność dzięki wysokiej jakości swoich produktów oraz zaangażowaniu w rozwój sportu.

W latach 90-tych Double Up Wakeboarding zrewolucjonizowała świat wakeboardingu wprowadzając innowacyjne rozwiązania w swoich deskach wakeboardowych co sprawiło, że szybko zyskała status niezwykle wytrzymałych i dających ogromny fun z pływania. Firma jest także znana z produkcji wysokiej jakości wiązań, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas uprawiania wakeboardingu.

Dziś Double Up Wakeboarding to jedna z najbardziej renomowanych firm na rynku sprzętu do wakeboardingu. Produkty firmy są wykorzystywane przez profesjonalnych zawodników oraz amatorów z całego świata. Firma jest ciągle zaangażowana w rozwój sportu i wychodzenie naprzeciw potrzebom swoich klientów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i udział w różnych wydarzeniach i zawodach wakeboardowych.

Dewizą DUP Wake jest motto „nie twórz problemów, jeśli nie istnieją”. Wiele firm próbuje zaistnieć tworząc zupełnie niepotrzebne technologie, które nie tylko nic nie ulepszają ale często powodują, że produkt jest wręcz gorszy. Wszystko w celu wygenerowania marketingowego bełkotu i hype’u żeby ludzie uwierzyli, że tworzą rewolucję. DUP jest ponad to. Deski wakeboardowe DUP pływają tak dobrze bo zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanego drewna a nad ich konstrukcją pracowali najlepsi riderzy na świecie. A nie dlatego, że mają podziurkowany spód deski w technologii „premium hole rocket technology”.

Szczerość i wierność swoim ideałom to podstawowa funkcjonowania Double Up. DUP to synonim funkcjonalności i solidności – niezmiennie, od trzech dekad.

Chrzanić trendy – DUP nie ulega chwilowym trendom. Deski DUP tworzą światowej klasy riderzy a nie spece od marketingu zamknięci w biurowcu. Jeżeli team DUP pokocha nowy design, to można być pewnym, że riderzy na całym świecie również. 

Art jak Sztuka – kiedy patrzysz na deskę DUP to od razu widzisz rękę artysty. Double Up od samego początku współpracuje z najbardziej zajawkowymi artystami, z których wielu jest również fanatykami sportów deskowych. Grafiki DUP są zuchwałe, odważne, śmiałe. Nie pomylisz ich z żadną inną firmą.

Zapytaj o rabat

Pytanie o produkt