Gummy Straps w wiązaniach wake - dlaczego są lepsze niż sznurówki i rzepy?


06/12/2018

Gummy Strapy są rozwiązaniem, które Slingshot stosuje od 2017 roku. Po kilku latach użytkowania oraz sprzedaży wiązań wake z Gummy Strapami jesteśmy w stanie z ręką na sercu stwierdzić, że system jest wręcz niesamowity i bije obecnie konkurencję na głowę!

Dlaczego Gummy Strapy są lepsze niż rzepy czy sznurówki w wiązaniach wakeboard?

Rzepy i sznurówki w wiązaniach wakeboardowych powodowały duży ból głowy u wieeelu zawodników. Sznurówki nawet najtrwalsze luzowały się, psuły, o lace lockach nie wspominając. Rzepy natomiast traciły swoją jakość, wiadomo, kto użytkował więcej temu zużywały się prędzej, kto mniej temu mniej. Zużywały się nawet te z najlepszych marek, a wiele wiązań robiono bez możliwości wymiany (!) rzepów. 

Slingshot po wielu latach testów opatentował system Gummy Straps w wiązaniach i do dnia dzisiejszego z niego korzysta. Co w tych tajemniczych gumowych paskach jest takiego wyjątkowego?

1) Trwałość

Gummy Strapy są niezwykle trwałe! Kartony niesprzedanych Gummy Strapów zalegają w naszym magazynie - powód jest prosty - Gummy Strapy nie niszczą się! A po x razach użytkowania są niemalże w tak samym perfekcyjnym stanie co pierwszego dnia użytkowania!

2) Elastyczność

Gummy Strapy są niezwykle elastyczne! Kilka razy użytkujesz, dostaną wody, temperatury i efekt wow gotowy :)

3) Trzymanie stopy

Paski trzymają kostkę jak żadne inne rozwiązanie!!! Gwarantujemy!!! Dla najwytrwalszych - można nawet ściągnąć paski tak mocno, że krew nie dopływa :D!

4) Personalizacja

Wybierz swój kolor pasków i ciesz się jedynymi takimi wiązaniami na świecie. Już teraz możesz spersonalizować swoje Shredtowny/RADy/KTV/Jewele. Jakkolwiek chcesz.

5) Wymienność

Banalna wymiana Gummy Strapów. Pół sekundy i wyjmujesz pasek, pół sekundy i wkładasz pasek. Od teraz nie będziesz martwił się, że rzep nie chwyta tak jak dawniej i jest niewymienny. 

6) Design

Paski wyglądają ślicznie. Zero porównania do zużytych rzepów czy też sznurówek. Lata świetlne w designie też robią robotę :)