Darmowa Dostawa - od 250zł

Kingofwake Głowno Łódź Central Wakepark CWP

Zapraszamy do jednego z najlepszych Wake Parków w Polsce - Central Wake Park w miejscowości Głowno pod Łodzią. W KINGOFWAKE Głowno to nasze flagowe Centrum Testowe sprzetu wakeboardowego oraz w pełni wyposażony sklep wakeboardowy. Do Twojej dyspozycji mamy wszystkie najpopularniejsze modele desek i butów wakeboardowych amerykańskiej firmy Slingshot oraz australijskiej DoubleUp Wake - DUP. Deski i buty możesz testować przez 7 dni w tygodniu na najnowocześniejszym wyciągu 6-słupowym firmy Sesitec oraz największej w Polsce kolekcji przeszkód najlepszego niemieckiego producenta - firmy Unit. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru sprzętu, oraz zapraszamy na organizowane przez nas okresowe szkolenia z naszymi zawodniczkami i zawodnikami. 

W naszym sklepie przetestujesz oraz zakupisz również jedne z najlepszych i najpopularniejszych desek Stand Up Paddle SUP firmy Red Paddle Co. SUP zyskuje niesamowitą popularność na całym świecie, gdyż jest jednym z najprostszych sportów wodnych a zarazem daje niesamowitą frajdę odkrywania świata z zupełnie innej perspektywy. Dzięki temu odkryjesz uroki zalewu Mrożyczka w zupełnie nowy sposób. Z powodzeniem możesz zabrać na SUPa dziecko i wspólnie pływać na jednej desce.

Zapraszamy!

Poradź się naszych ekspertów!

Przez cały weekend w kwestiach wyboru odpowiedniego sprzętu, jego ustawienia jak również porad z technik pływania udziela Magdalena Kado - Mistrzyni Europy i wielokrotna Mistrzyni Polski w wakeboardzie. 

Przetestuj Zanim Kupisz

Skorzystaj z naszej akcji "Przetestuj zanim kupisz!". Wypożycz sprzęt wakeboardowy, SUP lub Onewheel a jednorazową opłatę za wypożyczenie odliczymy od Twojego zakupu nowego sprzętu w momencie zwrotu wypożyczonego. Zapytaj o szczegóły naszego sprzedawcę.

Lokalizacja i kontakt

Central Wake Park Głowno
Wygody 4,
95-015 Głowno
Polska
tel. +48 510 070 090

Godziny otwarcia

pon-pią: 12:00 - do zamknięcia wyciągu
sob-nie: 12:00-20:00

Uwaga: jeśli sklep jest zamknięty poproś obsługę CWP o jego otwarcie! Jesteśmy dla Ciebie!

Cennik wypożyczalni

Zestawy wakeboardowe

1h - 25zł
2h - 35zł
4h - 50zł
cały dzień - 100zł

w przypadku zakupu sprzętu tego samego dnia, koszt jednorazowego wypożyczenia jest odliczany od zakupu deski/butów wake z aktualnego rocznika

Zestawy SUP firmy Red Paddle Co (deska SUP + wiosło)

1h - 25zł
2h - 35zł
4h - 50zł
cały dzień - 100zł

w przypadku zakupu sprzętu tego samego dnia, koszt jednorazowego wypożyczenia jest odliczany od zakupu deski SUP z aktualnego rocznika

NASZE SKLEPY

KINGOFWAKE ŁÓDŹ

Central Wake Park
ul.Wygody 4 Głowno
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE WARSZAWA HQ

ul.Solec 81b lok.A66
CH Arkada
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE BRWINÓW

Wakefamily Brwinów
ul.Błońska 37 Brwinów
tel.+48 510 070 090