Darmowa Dostawa - od 250zł

Onewheel Pint - nowa deska najniższa cena


12/03/2019

Onewheel Pint - nowa deska Onewheela w najniższej cenie

Jeszcze kilka dni temu nic nie zapowiadało, że Onewheel zaprezentuje światu zupełnie nową deskę. Wprawdzie Onewheel XR jest już na rynku od ponad roku, ale tak na prawdę do Europy dotarł dopiero pod koniec wakacji, więc niewiele osób mogło się nim nacieszyć. Tymczasem dwa dni temu, świat obiegła kreskówka z zapowiedzią zupełnie nowej deski. I nagle wszystko potoczyło się w tempie ekspresowym. Oficjalna strona zniknęła i zamiast niej pojawiła się tylko data 12.3.2019. Szczęśliwi posiadacze falgowego modelu XR zaczęli nerwowo szukać paragonów i liczyć dni od zakupu, czy dadzą radę jeszcze zwrócić deskę, posiadacze plusów zaczęli ostrzyć sobie zęby na nowy model a marzyciele snuli wizje o wyjmowanych bateriach, pneumatycznych zawieszeniach i systemach przeciwdziałania nose dive'om.

Na szczęście Future Motion nie trzymał wszystkich zbyt długo w niepewności i po jednej nieprzespanej nocy czyli niespełna 24h zaprezentował najnowszą deskę w rodzinie Future Motion - Onewheel Pint. Posiadacze Onewheeli XR odetchnęli z ulgą, ekipa ujeżdząjąca plusy poszła dalej ujeżdżać swoje plusy a marzyciele jak zwykle zaczęli snuć teorie co powinno zostać zmienione w kolejnej desce.

Niemniej największym wygranym został bez wątpienia zwykły Kowalski. Nowa deska Onewheel Pint otwiera zupełnie nowe możliwości, bo jeśli potwierdzi się informacja będzie najtańszą deską Onewheel do tej pory. Onewheel Pint ma kosztować w granicach ceny 4999zł już z polskim VATem i cłem!

W dodatku deska nie dosyć, że będzie miała większość udogodnien z flagowego modelu XR to jeszcze dodatkowo będzie bardziej poręczna i zwinna. Wrażenia z jazdy potęgować będzie mniejsza i bardziej wyoblona opona. Poza tym wbrew plotkom, tak samo jak model XR, również deska Onewheel Pint bedzie produktowana ręcznie w Kalifornii/USA. Niestety jak wiadomo coś za coś i wraz z bardzo atrakcyjną ceną stracimy trochę na zasięgu i maksymalnej prędkości.

Deska spodziewana jest u nas w okolicach maja 2019, ale znając popularność jaką cieszy się Onewheel za oceanem, oraz nasze doświadczenia z Onewheelem XR to jedynie kupno deski w przedsprzedaży zagwarantuje wczesny termin dostawy. Ci którzy spodziewają się kupić ją w sklepie, prawdopodobnie będą zmuszeni poczekać do wakacji, jeśli nie okolic września jak to miało miejsce z flagowym modelem +XR.