Darmowa Dostawa - od 250zł

Producent Jobe Sports

Historia firmy

Firma Jobe Sports została założona przez profesjonalnego narciarza wodnego Jeffa Jobe w 1974 w Seattle (Stany Zjednoczone). Jeff był jedną z bardziej nietuzinkowych osobistości nie tylko w świecie sportów wodnych. Uwielbiał latać na nartach. Jako pierwszy człowiek na świecie latał pod koniec lat 60'tych na lotni rozpędzając się na zboczu na nartach śniegowych. Latał również na lotni za motorówką z nartami wodnymi. Żeby tego było mało, garaż dla samochodu dzielił ze swoim ukochanym 21-letnim helikopterem. 

Pewnego dnia, po kolejnych wygranych zawodach na nartach wodnych stwierdził, że sprzęt na którym pływa nie do końca odpowiada jego wymaganiom. Nie minęło dużo czasu, a narty Jobe Honecomb Slalom stały się jednymi z najlepszych nart wodnych na świecie, na których jeździli niemal wszyscy czołowi zawodnicy. Nowatorskie rozwiązania jakie zastosował Jobe w swoich pierwszych nartach na wieki przeszły do standardów konstrukcji pływających desek - trzy-fazowe kanały w spodzie nart, hyper paraboliczny design, czy konstrukcja w technologii plastra miodu.

Po traficznej śmierci Jeffa firma przeżywała ciężkie chwile, aż w 2007 roku została dofinansowana przez holenderską firmę Den Bol. Dzięki temu Jobe powrócił w wielkim stylu i stał się jednym z największych producentów sprzętu do sportów wodnych na świecie. W tej chwili poza produkcją nart wodnych Jobe produkuje również światowej klasy deski i wiązania wakeboardowe (zawodnik Jobe Dominik Guehrs został Mistrzem Świata w Wakeboardzie), pianki, kamizelki, kaski i inne akcesoria, oraz dmuchane gadżety do ciągnięcia za motorówką. Oficjalna strona Jobe w Polsce to www.jobesports.pl

NASZE SKLEPY

KINGOFWAKE ŁÓDŹ

Central Wake Park
ul.Wygody 4 Głowno
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE WARSZAWA HQ

ul.Solec 81b lok.A66
CH Arkada
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE BRWINÓW

Wakefamily Brwinów
ul.Błońska 37 Brwinów
tel.+48 510 070 090