Red Paddle Co

Red Paddle Co

Red Paddle Co jest globalną firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, z filiami w Europie, Australii i Azji. Firma jest obecna na wszystkich kontynentach, a jej produkty są dostępne w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce. Red Paddle Co zostało założone w 2008 roku i od tego czasu stało się jednym z największych producentów paddleboardów na świecie. Jest to pierwsza firma na świecie, która w 100% podstawiła wyłącznie na produkcję desek pompowanych. W tamtym czasie, niewielu producentów, którzy dopiero zaczynali z produkcją desek SUP koncentrowało się w 90% na deskach sztywnych i uważali, że deski pompowane nigdy nie będą tak dobre jak deski sztywne. To pokazuje jak wizjonerską firmą okazało się Red Paddle Co.

Red Paddle Co specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości, innowacyjnych i trwałych desek do paddleboardingu, które są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby spełniać potrzeby różnych grup odbiorców. Red Paddle Co jest znane ze swojej unikalnej i opatentowanej technologii MSL, która sprawia, że poszczególne warstwy deski są zgrzewane w sposób który powoduje nawet 20% lżejszą deskę i wiele razy bardziej wytrzymałą niż deski produkowane w innych technologiach. Dzięki temu Red Paddle Co jest w stanie zaoferować aż 5-lat gwarancji na swoje deski i jest pierwszą firmą na świecie, która daje tak długą gwarancję na swoje produkty. 

Firma oferuje szeroką gamę desek do paddleboardingu, w tym deski typu all-around z gamy Ride, deski do surfowania – Whip, deski touringowe – Voyager, szybkie deski dla miłośników bardziej energicznego pływania – Sport, deski do jogi, deski do ścigania się – Elite i wiele innych, aby spełnić potrzeby różnych grup użytkowników. Red Paddle Co jest również znane z wysokiej jakości akcesoriów, takich jak unikatowa pompka z dwoma tłokami, niezwykle funkcjonalne torby z kółkami i szelkami jak plecak i inne akcesoria, które ułatwiają transport i przechowywanie desek.

Red Paddle Co jest również twórcą desek Dragon (4 osobowe deski zawodnicze) i międzynarodowych zawodów o tej samej nazwie – Red Dragon Race.

Red Paddle Co jest zaangażowane w działalność charytatywną i zrównoważony rozwój, starając się minimalizować swój wpływ na środowisko poprzez używanie ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych. Wszystko to sprawia, że Red Paddle Co jest jedną z najbardziej cenionych i uznawanych markek w branży paddleboardów. Wiele innowacji, które były dziełem jej inżynierów na stałe wpisało się do obowiązkowych elementów każdej deski SUP na świecie. Jako jedna z niewielu firm, Red Paddle Co posiada własny sztab inżynierów i projektantów oraz fabrykę, w której produkowane są wyłącznie deski Red Paddle Co. Jeżeli nasza konkurencja twierdzi inaczej to jest to po prostu chęć podłączenia się pod sławę naszej marki. 

Zapytaj o rabat

Pytanie o produkt