Darmowa Dostawa - od 250zł

Sklep stacjonarny & koronawirus


13/03/2020

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz naszych pracowników w odpowiedzi na bardzo szybkie tempo rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 zdecydowaliśmy się od poniedziałku (16.3.2020) zamknąć sklep stacjonarny w Warszawie do odwołania. Jest to dla nas bardzo trudna decyzja ze względu na początek sezonu i pękające w szwach magazyny ale uważamy, że jedyna słuszna. 

Nie przestajemy jednak pracować i wszystkie nasze sklepy internetowe będą funkcjonowały normalnie bez zakłóceń. Mamy pełne magazyny sprzętu na sezon 2020, które dotarły do naszego magazynu na długo przed pojawieniem się wirusa. Wszystkie wysyłki będą realizowane niezwłocznie kurierem oraz wprowadziliśmy również najbezpieczniejszą metodę wysyłki do paczkomatów Inpost! Pozostajemy oczywiście do Waszej dyspozycji i zachęcamy do komunikowania się pod naszym sklepowym numerem telefonu +48 510 070 090 (godz.12:00-19:00), pod adresem email: sklep@kingofwake.pl oraz oczywiście na messengerze http://m.me/kingofwakepl Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze zapytania sprzętowe i nie tylko.

Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wszystkim jak najszybciej zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i już z końcem kwietnia powitamy nowy sezon wakeboardowy w komplecie, zdrowi i w pełni formy!

Dlatego zachęcamy wszystkich do pozostania w domach. Bądźmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również innych.