Darmowa Dostawa - od 250zł

TOP 3 wakeboardowych prezentów do 250zł


26/11/2019

Bon Upominkowy kingofwake.pl

Bon upominkowy o dowolnej kwocie to jeden z najlepszych prezentów wakeboardowych. Bez względu czy obdarowany uprawia już sporty wodne czy dopiero ma w planach, taki podarunek na pewno sprawi mu wielką przyjemność i uniknie nietrafionego prezentu. Bony można wykorzystać we wszystkich naszych sklepach internetowych oraz stacjonarnych - na sprzęt wakeboardowy, akcesoria ale również kitesurfingowy, SUP, snowboardowy i inne. Bony mogą być wystawione na dowolną kwotę, więc budżet nie gra tutaj roli.

Cena: 50/100/200/500zł · Kup bon upominkowy »

Wosk do deski wakeboardowej Wax-That

Wosk do desek wakeboardowych to kolejny prezent, który sprawi przyjemność każdemu adeptowi wakeboardu. Kosztuje zaledwie 49zł i przyda się praktycznie każdemu posiadaczowi deski wake. Wosk chroni deskę przed zarysowaniami i zapewnia idealny poślizg na przeszkodach, dzięki czemu nawet stara deska odzyska swoje właściwości i będzie śmigać po przeszkodach jak nowa a czasem nawet i lepiej. Każdy wosk sprzedawany jest w zestawie z patką do jego rozsmarowywania. Polecamy najlepszy wosk wakeboardowy firmy Wax-That, który produkowany jest przy użyciu ekologicznych receptur.

Cena: 49zł · Kup wosk do deski wake »

Zatyczki wakeboardowe Surf Ears 3.0

Ucho surfera to bardzo poważna przypadłość, na którą cierpi wiele osób uprawiających sporty wodne w zimnych warunkach. Nieleczona może prowadzić nawet do utraty słuchu. Surf Ears to idealne rozwiązanie żeby działać prewencyjnie. Różne wielkości nakładek pozwalają dopasować kształt zatyczek do każdego ucha. Surf Earsy jako jedne z niewielu zatyczek praktycznie nie zakłócają słyszalności dzięki czemu komfort ich użytkowania jest bardzo duży. Poza tym mają też elastyczną gumkę która zapobiega zgubieniu zatyczek podczas uprawiania sportów wodnych. Zatyczki są oczywiście wielorazowe i po każdym pływaniu wystarczy je opłukać pod kranem.

Cena: 219zł · Kup zatyczki Surf Ears 3.0 »