Darmowa Dostawa - od 250zł

PREORDER

Przedsprzedaż produktów wakeboardowych w super cenach. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem większości firm znajdujących się w naszym sklepie, jesteśmy w stanie zaoferować wiele produktów w super cenach w formie przedsprzedaży. Z reguły przedsprzedaż polega na wpłacie części lub całości kwoty, niekiedy niższej niż cena detaliczna oraz otrzymaniu produktu w pierwszej kolejności jak tylko do nas dojdzie. Wszystkie produkty oznaczone w naszym sklepie jako "preorder" są dostępne do zamówienia w przedsprzedaży.

Preordery rządzą się jednak swoimi prawami. Ponieważ artykuły są produkowane na nasze specjalne zamówienie bezpośrednio w fabryce (często kontraktowane na wiele miesięcy przed sezonem) i płyną do nas najczęściej zlecanym przez nas kontenerowcem, które następnie zlecamy do urzędu celnego w celu dopuszczenia na polski rynek, na każdym etapie mogą nastąpić różnice w czasie dostawy.

Jesteśmy też zależni od kolejek w fabryce, czasu realizacji zamówienia przez producenta, a niekiedy również czasu zakończenia fazy projektowej. Dlatego też terminy, które podajemy są jedynie orientacyjne i sugerujemy np. nie planować wyjazdów na podstawie tej informacji.

W odróżnieniu od preorderów, produkty na zamówienie z magazynów europejskich jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu kilku dni.

W celu otrzymania dokładnej oferty na wybrany produkt zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych sprzedawców.

NASZE SKLEPY

KINGOFWAKE ŁÓDŹ

Central Wake Park
ul.Wygody 4 Głowno
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE WARSZAWA HQ

ul.Solec 81b lok.A66
CH Arkada
tel.+48 510 070 090

KINGOFWAKE BRWINÓW

Wakefamily Brwinów
ul.Błońska 37 Brwinów
tel.+48 510 070 090