O nas

KINGOFWAKE.PL to najmłodsze dziecko w naszej ponad 20-letniej historii na rynku sportów wodnych. Wszystko zaczęło się w 2003 roku kiedy zostaliśmy wyłącznym importerem marki Slingshot USA na Polskę jako firma Prosurf. Od tego czasu poszerzyliśmy nasze portfolio marek m.in. o: Jobe Wake, DUP Wake, Naish Hawaii, Humanoid WakeRemote Wakeskates, Red Paddle Co, Onewheel, Sandbox, Glide Soul, Insta360, Devocean, Moonshine Mfg, Ride Engine, Moses Hydrofoil, Waxthat, 3T Bike, a z większością tych producentów współpracujemy do dziś. W swojej ofercie mamy również akcesoria firm: O’neill, Prolimit, Roxy, Quicksilver,  Bataleon, Nidecker i Bliz. Pomysł na sklep kingofwake.pl zrodził się w 2014 roku, kiedy doszliśmy do wniosku, że nie ma w Polsce sklepu wakeboardowego z prawdziwego zdarzenia. Sklepy do których dostarczaliśmy produkty kupowały zaledwie kilka desek na stan, nie wspominając już o rozmiarach wiązań lub akcesoriach wake. Większość z nich i tak ograniczała się wyłącznie do wirtualnych produktów polegając na naszych stanach magazynowych i tak jest często do dziś. Dlatego postawiliśmy sobie za misję stworzenie najbardziej kompletnego sklepu wakeboardowego w Polsce, w którym każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie dostępny od ręki i to w najlepszych cenach na rynku. Sklepu w którym sami chcielibyśmy robić zakupy. Mając w ciągłej sprzedaży ponad 300 desek, tyle samo wiązań wakeboardowych oraz niezliczoną ilość akcesoriów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie w ciągu 24h. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na Polskę wyżej wymienionych marek możemy ponadto zagwarantować najlepsze ceny w Europie.

Poza sklepem internetowym, w kwietniu 2015 roku uruchomiliśmy stacjonarny sklep wakeboardowy na ul. Solec 81b lok. A-78 w Warszawie, a od października 2015 powiększyliśmy sklep o trzy nowe lokale – A-66/A-67/A-68. Poza wakeboardem, w tym roku jako mały bonus mamy w naszym sklepie również ekskluzywne longboardy (ręcznie robione w USA) Moonshine MFG.

Od roku 2017 wprowadziliśmy na rynek Polski rewolucyjne deski Onewheel firmy Future Motion i zostaliśmy wyłącznym importerem tych produktów na terenie Polski. W tej chwili w ciągłej sprzedaży mamy deski elektryczne Onewheel Plus oraz Onewheel XR oraz akcesoria Future Motion, a w połowie roku 2019 również deski Onewheel Pint.

W kwietniu 2019 roku nasza oferta poszerzyła się o innowacyjne produkty Insta360, między innymi kamerki 360, których jako prosurf.com.pl zostaliśmy wyłącznym importerem na Polskę.

Od maja 2019 roku dołączyliśmy do naszego portfolio deski i akcesoria wakeboardowe australijskiego producenta DUP – Double Up Wakeboards » wkrótce nasza strona dupwake.pl oraz Southby Designs.

W Lipcu 2019 zostaliśmy dystrybutorem na Polskę najpopularniejszych na świecie wosków wakeboardowych Wax-That.

Wrzesień 2019 to kolejny milowy krok w rozwoju naszej firmy. Po wielu latach starań zostaliśmy wyłącznym importerem sprzętu kitesurfingowego, windsurfingowego, hydrofoil, wing-surfingowego i SUP legendy sportów wodnych » Robbiego Naisha.

Jesienią 2020 poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu kingofwake.pl o kaski zimowe Sandbox, których jesteśmy wyłącznym importerem, oraz jako dealer gogle Born on Board, deski snowboardowe BataleonLobsterNidecker, buty snowboardowe Nidecker i wiązania Flow.

Na początku 2023 roku wprowadziliśmy na polski rynek rewolucyjne uchwyty do kamerek sportowych Flymount. To brytyjski producent uchwytów do Gopro Insta360 do wingfoila, kitesurfingu, windsurfingów i rowerów.

King of Wake to dużo więcej niż tylko sklep. Organizujemy coroczne spotkania kitesurfingowe w formie slajdowisk z zawodnikami, w całej Polsce prowadzimy sezonowe, darmowe testy sprzętu wakeboardowego, liczne imprezy m.in nocną imprezę King of Wake w 2012r. w Wakehouse (Radonie pod Warszawą), Wake & Salsa 2013 oraz 2014, sponsorujemy Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie oraz Mistrzostwa Kitesurfingowe Bay Bash jak również wspieramy najlepszych zawodników w kraju.

Do naszego teamu należą lub należeli m.in. wielokrotna Mistrzyni Polski Emilia Łopińska, Mistrz Polski 2014 na wyciągu 2.0 Mateusz Gaworski i w kategorii master Paweł Bober, oraz wielokrotny Mistrz Polski w dyscyplinach wakeboard, surfing i kitesurfing Janek 'Korek’ Korycki.

Last but not least, wpółpracujemy z większością wyciągów wake w Polsce dostarczając im sprzęt do wypożyczalni, wspólnie organizując testy sprzętu oraz imprezy. Wake parki i klientów hurtowych zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę B2B: www.prosurf.com.pl.

Ponieważ od lat sami jesteśmy fanatykami wakeboardu, pomożemy Ci wybrać najlepszy sprzęt i doradzimy w każdej kwestii z nim związanej. Zresztą nie tylko doradzimy, ale również odradzimy. Jeśli dany sprzęt nie jest naszym zdaniem dla Ciebie najlepszy, na pewno Ci o tym powiemy – dzięki temu nigdy nie kupisz u nas kota w worku.

Chcemy żeby King of Wake był zawsze synonimem najlepszej jakości obsługi oraz najwyższego profesjonalizmu. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, uwagi, pomysły lub propozycje odnośnie poszerzenia naszego asortymentu nie wahaj się z nami skontaktować, najlepsze nagrodzimy niespodziankami.

DANE FIRMY

KingOfWake.pl

proSurf Paweł Giżowski ul.Solec 81b lok. A-66 00-382 Warszawa

NIP: 952-193-90-26 REGON: 140013741 VAT: PL952-193-90-26

ING Bank Śląski Numer konta: 26 1050 1025 1000 0022 8882 0836 Swift code: INGBPLPW