Kingofwake Głowno Łódź Central Wakepark CWP

KINGOFWAKE Głowno Łódź CWP

Zapraszamy do jednego z najlepszych Wake Parków w Polsce – Central Wake Park w miejscowości Głowno pod Łodzią. W KINGOFWAKE Głowno to nasze flagowe Centrum Testowe sprzetu wakeboardowego oraz w pełni wyposażony sklep wakeboardowy. Do Twojej dyspozycji mamy wszystkie najpopularniejsze modele desek i butów wakeboardowych amerykańskiej firmy Slingshot oraz australijskiej DoubleUp Wake – DUP. Deski i buty możesz testować przez 7 dni w tygodniu na najnowocześniejszym wyciągu 6-słupowym firmy Sesitec oraz największej w Polsce kolekcji przeszkód najlepszego niemieckiego producenta – firmy Unit. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru sprzętu, oraz zapraszamy na organizowane przez nas okresowe szkolenia z naszymi zawodniczkami i zawodnikami. 

W naszym sklepie przetestujesz oraz zakupisz również jedne z najlepszych i najpopularniejszych desek Stand Up Paddle SUP firmy Red Paddle Co. SUP zyskuje niesamowitą popularność na całym świecie, gdyż jest jednym z najprostszych sportów wodnych a zarazem daje niesamowitą frajdę odkrywania świata z zupełnie innej perspektywy. Dzięki temu odkryjesz uroki zalewu Mrożyczka w zupełnie nowy sposób. Z powodzeniem możesz zabrać na SUPa dziecko i wspólnie pływać na jednej desce.

Zapraszamy!

Przetestuj Zanim Kupisz

Skorzystaj z naszej akcji „Przetestuj zanim kupisz!”. Wypożycz sprzęt wakeboardowy lub SUP a jednorazową opłatę za wypożyczenie odliczymy od Twojego zakupu nowego sprzętu w momencie zwrotu wypożyczonego. Zapytaj o szczegóły naszego sprzedawcę.

Poradź się naszych doradców!

Tomek

Przez cały weekend w kwestiach naszej gamy produktowej, wyboru odpowiedniego sprzętu oraz jego ustawienia udziela nasz sprzedawca ze sklepu KINGOFWAKE CWP – Tomek. Obsługuje również nasze centrum testowe i wypożyczalnię wake i SUP.

Nasi Ambasadorzy w CWP

Agata Wilanowska
Slingshot Polska

T.B.A wkrótce

Central Wake Park Głowno
Wygody 4,
95-015 Głowno
Polska
tel. +48 510 070 090

Godziny otwarcia

pon-pią: 12:00 – do zamknięcia wyciągu
sob-nie: 12:00-20:00

Uwaga: jeśli sklep jest zamknięty poproś obsługę CWP o jego otwarcie! Jesteśmy dla Ciebie!

Cennik wypożyczalni

Zestawy wakeboardowe

1h – 25zł
2h – 35zł
4h – 50zł
cały dzień – 100zł

w przypadku zakupu sprzętu tego samego dnia, koszt jednorazowego wypożyczenia jest odliczany od zakupu deski/butów wake z aktualnego rocznika

Zestawy SUP firmy Red Paddle Co (deska SUP + wiosło)

1h – 25zł
2h – 35zł
4h – 50zł
cały dzień – 100zł

w przypadku zakupu sprzętu tego samego dnia, koszt jednorazowego wypożyczenia jest odliczany od zakupu deski SUP z aktualnego rocznika

Zapytaj o rabat

Pytanie o produkt